Su Perisi Nedir?

Su Perisi, ankastre çelikten imal edilmiş estetik ve evladiyelik gövdesiyle, faydalı model patentli (No: TR200807136Y) mikrochipli kontrol sistemi sayesinde her içme suyu musluğunu açtığınızda 2 saniye boyunca YEŞİL ışığı yanıp söner. Filtreleriniz tıkanmaya yakınken SARI ışık yanmaya başlar ve filtre değişme zamanının yaklaştığını size bildirir. Cihazınızda KIRMIZI ışık yanıp sizi sesli olarakta uyardığında filtreleriniz bir an önce değişmesi gerekmektedir. Mikrochipli bu sistemimiz sayesinde her zaman aynı nitelikli su almanızı garanti ediyoruz.

Patentli basınç pompası (No:DE4213714C1) elektriksiz olarak çalışır ve geri kazanımın pompasız sistemlere kıyasla % 400 artmasına ve %80’e kadar atık suyun azalmasını sağlamaktadır. Ana filtresinin (FILMTEC) ömrünü RO sistemlerinde sık rastlanan “TDS Creep-up” sorununa engel olarak uzatmaktadır. 1,92 BAR gibi düşük basınçlarda bile verim sağlayan bu sistem sayesinde arıza yapabilecek elektrikli sistemlere gerek kalmıyor. Tüm kartuşları NSF sertifikalı.
Salton Sea Alkaline Mineralizasyon sistemi ile damak tadınıza göre bir içme suyu elde edebiliyorsunuz.Suyunuzun içindeki mineral oranını kendiniz belirleyebiliyorsunuz. PH oranı 7 ve üstü daha alkalin bir suya kavuşmanız için tasarlanmış bir sistemdir.

Patentli Elektriksiz Pompa Teknolojisi

  • Elektriğe ihtiyaç duymuyor, gücünü atık suyundan alıyor.
  • Geri kazanç oranını % 400 arttırıyor.
  • Atık suyu % 80’e kadar azaltıyor. Atık suyu özellikle depo dolmak üzere iken diğer Ters Osmoz sistemler ile kıyasla 20 kat’a kadar azaltıyor.
  • 1.92 Bara kadar düşük su basınçlarda etkilidir.
  • Membran ömrünü uzatır. TDS’nin yükselmesine engel olur
  • Basınçlı tankları 4 kata kadar daha hızlı doldurur. Deponun tam dolmasını sağlar. Dolduğu anda atık suyu anında keser.
  • NSF onaylı (Standard 58)

> Suyunuzu içmeden önce her türlü mikrobiyolojik tehditte karşılık RO membranından kaçabilecek veya karbon filtrelerde oluşabilecek her türlü mikrop ve virüsleri 2 metrelik 2 adet özel su borusundan geçirerek tekrar sterilize ediyoruz. Bebeğinize bile kaynatmadan içirebileceğiniz, her türlü tehditte karşı koruyan bu sistem sayesinde suyunuzu güven ile içebilirsiniz.
> 2 metrelik 2 adet 254 Nm frekansında çalışan sterilizasyon ile hem giriş ham suyu hem de çıkış suyunuz iki kez sterilize ediliyor. Böylece kuyu ve artezyen sular dahil her türlü suda güven ile kullanabilirsiniz.

> Karbon filtrelerinde mikrop oluşmaz. Membran filtrelerinizde mikrobiyolojik film oluşumuna engel olmaktadır.

Ters Osmoz Sistem (Reverse Osmosis System)

Basınçlı su, gözenekleri en küçük virüsten 20 kat daha küçük olan DOW Kimya Membran filtreden geçirilerek ayrıştırılır. Suda bulunan çözünmüş maddelerin fazlası ve zararlı maddeler dışarı atılarak saf temiz içme suyu elde edilir.

MagnePOWER Manyetik Sistem

Filtrelerden geçen suyu dünyanın en güçlü mıgnatısı olan Neodmiyum mıgnatıslarına maruz bırakarak suya enerji yükler. Su daha oksijenli ve ilk kaynaktan çıktığı gibi daha küçük partiküllere bölünür. Buda vücudun en uç noktalarına kanın ulaşması, metabolizmanın hızlandırmasını amaçlamaktadır. Üstteki linke tıklayarak bunu nasıl sağladığını izleyebilirsiniz. Kaynak suları dünyanın manyetik alanı ve kaynaklardaki manyetik taşlara maruz kaldığından daha enerjili ve faydalı sulardır. Bu mıgnatıslar suyun hafızasından istifade ederek tekrar eski haline gelmesi ve su moleküllerini parçalayıp suyun hücre zarından ve bağırsaklardan geçişini kolaylaştırmasını ve daha yüksek PH’lı ve alkalin bir su içmenizi hedeflemektedir. Kasım 2013 tarihi itibarı ile tüm cihazlarımızda mevcuttur.

 

2M* UV sterilizasyon sistemi ile mikrobiyolojik her türlü sorun (Membran gözeneklerin bozulması, Pre veya Post karbonların mikrop üretmesi, mikroplu bir ham su kullanımı) emin olmanız yok edilmektedir. 2M* UV sterilizasyon sistemi suyunuz iki metrelik özel alaşımlı iki hortumdan geçirtilerek sterilizasyon sağlanmaktadır. Bu yöntem hem sisteme giren suyu hem de çıkan suyu iki kez 254 nm UV ışınları sayesinde arıtım öncesi ve sonrası sterilize etmektedir.
Tüm bunları sadece SU PERİSİ’nde bulabilirsiniz.

Mikroişlemcisi ,LCD ekranı ve LED göstergesi sayesinde filtreleri değiştirmeniz gereken zamanı kolaylıkla tespit edebilirsiniz

Hemen Teklif İsteyin
Hemen Teklif İsteyin